Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

" Isi löi!"

Vierailija
28.08.2006 |

Eläköön kaksivuotiaat. Poikani hermoistui eilen isälleen jostakin ja läimäytti isäänsä. Näin ja kuulin, kuinka mieheni kielsi poikaa tiukasti ja sanoi, että lyöminen on kiellettyä. Uhmis alkoi siitä sitten parkua ja tuli syliini kantelemaan, että ISI LÖIIIIII, ÄITIII, ISI LÖIIIIII!



Selevä :-). Kukahan löi ja ketä?

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
28.08.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

yhtääkkiä poika oli kirkkaalla äänellä huutanut, että " mummu, lyö mua taas" ja anoppini ei ikinä poikaa ollut lyönyt, anoppi ei voi sietää ruumiillista kuritusta.

Vierailija
2/4 |
28.08.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kun esim. otan kädestä kiinni, että lähdetään tai yritän estää hänen lyömiset. Osaavat olla aika dramaattisia! =)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
28.08.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Oltiin miehen kans vähä :O

Todellakaan en ollut häntä kurkusta puristanut, ei oltu edes riidelty koko päivänä:)

Vierailija
4/4 |
28.08.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

meillä 4v juoksi mua karkuun leikkikentältä ja huusi että äiti tappaa! hyvänen aika:( mistä tuollaisia juttuja tulee pienen päähän yleensäkään? ikinä en ole lapsiini kajonnut, huudan kyllä toisinaan:(

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: seitsemän yhdeksän kolme