Paljonko tiukilla jumppatrikoilla saa löysää massaa tiivistettyä?
Eli kuinka tehokkaita on nämä nykyajan kompressispandexhousut, joita mimmit käyttävät lähes 24/7? Onko näin, että kun housut riisutaan, niin vartalo pullahtaa 2 kertaa paksummaksi? Antavatko tiukat trikoot valheellisen tuntemuksen ikään kuin kroppa olisi treenattu, vaikkei olisikaan?
Kommentit (9)
Katoin, että yks puolituttu rouva just keikisteli instassa spandexit yllä. Selvästi mahaa vedetty sisään ja housut kiskottu kainaloihin. Tiedä oliko kuinka vielä kuvanmuokkauksella viimeistelty. Ei missään nimessä ole noin siloiteltu ja hoikka kuin kuva antaa ymmärtää. Taas miehiä ja kanssasisaria vedätetään - sanokaa mun sanoneen.
Sama efekti ollut jo tiukkojen farkkujen kanssa. Joustavat tosi hyvin nämä nykyiset elastaanihirvitykset, joten sinne vaan jättireidet ja bylly mahdollisimman pieneen kokoon ja riisuutuessa sitten pullahtaa jättiyllätys ilmoille...
Ovat nykyajan korsetti. Jatkumo muotoileville alusvaatteille. Mammat yrittävät näyttää sporttisilta ahtautuessaan spandexhousuihin.
Paras laittaa oma vartalo kuntoon, ettei tarvitse huijata muita ja itseä tuollaisilla jutuilla.
Itselläni on aika isot bossanovat eli tissit ostin semmosen kireän paidan ja meinasin saada hengitysslaagin, neverever! 'parin tunnin kuluttua piti mennä se poistamaan veskiin.
antakaa läskinne olla laihduttakaa niin ei tarvi tursua kaikenlaisissa trikoissa.
Entä paljonko tiukilla jumppatrikoilla saa munaa?
Kyllä niillä helposti saa läskin puristettua puoleen. Sitten kun ottaa pois niin plörähtää kaikki takaisin. Vaimo piti näitä jumppatrikoita siihen asti kun oltiin naimisissa ja hääyönä sitten riisui. Ei olisi samaksi naiseksi uskonut.
Vierailija kirjoitti:
Kyllä niillä helposti saa läskin puristettua puoleen. Sitten kun ottaa pois niin plörähtää kaikki takaisin. Vaimo piti näitä jumppatrikoita siihen asti kun oltiin naimisissa ja hääyönä sitten riisui. Ei olisi samaksi naiseksi uskonut.
Olispa kiva joskus nähdä kuinka nuo puolet omaa kokoa pienemmät spandexit saa vedettyä päälle. Mahtaa olla tuskaa!
Kyllä.