Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Oharit ja torjunta(ko)

Vierailija
09.07.2021 |

Näin pari kertaa erittäin kiinnostavaa miestä joka molempien treffien jälkeen varmisteli ennen lähtöään jo että nähdäänhän vielä. Seuraavalla viikolla kyselin itse kerran kuulumisia ja vastaili kyllä jne, mutta sen jälkeen mies ei enää laittanut viestiä, enkä itsekään.
Ehkä typerä kysymys, mutta kannattaako itse ehdottaa vielä tapaamista vai oliko se nyt siinä? Yleensä toimin niin että laitan itse viestiä kerran tai kaksi ja jos ei vastavuoroisuutta ole, niin jätän itsekin homman siihen.
Ap

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
09.07.2021 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tottakai kannattaa kysyä. Sillähän se selviää. Jos mies ghostaa niin se kertoo vain miehestä ettei ole kykenevä suhteeseen etkä menetä mitään.

Vierailija
2/2 |
09.07.2021 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tuntuu ainakin hölmöltä että oikein varmistellaan että tahtoo nähdä vielä, mutta sitten ei kiinnostaisikaan. Vai onko tää joku miesten uus egoboosti trendi?

Ap.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi kolme yhdeksän