Olen 35v poikamies kysyttävää?
Seksiä harrastanut viimeeksi 9v sitten. Ei ole häirinnyt vaikka siitä on jo niinkin kauan. Baareissa juokseminen ei kiinnosta. Kotona tulee oltua aika paljon ja päivät töissä.
Kommentit (13)
[quote author="Vierailija" time="03.07.2014 klo 15:38"]
Missä meinasit tavata tulevan puolisosi, jos et käy kuin töissä ja muuten olet kotosalla. Vai ajattelitko jäädä vanhaksipojaksi?
[/quote]
Voi olla aika näyttää.
ap.
[quote author="Vierailija" time="03.07.2014 klo 15:39"]
Panettaako koskaan?
[/quote]
Kyllä. Oman käden kautta onneen tässä menty.
Ap.
[quote author="Vierailija" time="03.07.2014 klo 15:47"]
Kai olet feministi?
[/quote]
Olen. Tahtoo naiset olla nirsoja.
Kenen kanssa olit 9 vuotta sitten? Itsekin ajatella selibaattia. Viimeksi harrastin seksiä vappupäivänä. Sain klamydian ja emätintulehduksen. Olen 43-vuotias nainen.
Itse 36-vuotias sinkkumies. Seksiä viimeksi viime kesänä. Mua kyllä panettaa niin suatanallisesti koko ajan, mutta minkäs teet, kun tällä naamalla tuo saanti on niin kovin heikkoa.
Saisi vanhuus ja impotenssi tulla, niin pääsisi tästäkin riesasta....
35v. vanhapiika tässä. En oo pannut koskaan. Joten älkää leuhkiko muutaman vuoden selibaateillanne.
[quote author="Vierailija" time="03.07.2014 klo 17:19"]35v. vanhapiika tässä. En oo pannut koskaan. Joten älkää leuhkiko muutaman vuoden selibaateillanne.
[/quote]
Naisella tuo on lähes aina valinta. Miehellä taas ei....
[quote author="Vierailija" time="03.07.2014 klo 16:23"]M29v:n tulevaisuus :-(
[/quote]
Tarkoitat kai "menneisyys".
Missä meinasit tavata tulevan puolisosi, jos et käy kuin töissä ja muuten olet kotosalla. Vai ajattelitko jäädä vanhaksipojaksi?