Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Miksi naisen biologiaa saa demonisoida mutta miehen ei?

Vierailija
15.05.2021 |

Miksi koko ajan kaakatetaan jostain naisten hormoneista, itkemisestä pms:stä ja oikein mässäillään miten dramaattisia naiset ovat. Naiset eivät ole mitään verrattuna miesten raivonpuuskiin. Tiedän lähipiiristä useita miehiä jotka ovat melkein ta**aneet toisensa vaikka baari-illan päätteeksi. Ei toki dramaattista tai liioittelua? :D Ei toki? Ei toki draamaa?

Kertokaapa nyt mitä nainen voi tehdä pms-oireissaan? Hyökkääkö naiset muiden kimppuun? Abortoidaanko poikia? Ta**aako naiset hetken mielijohteesta? Rai*kaako naiset kumppaneitaan? Lätkiikö naiset muita naamaan ja sitten selittää asiaa biologialla ja hormoneille kuten miehet? Syyttääkö naiset väkivallan uhria?

Kyllä miehet on dramaattisia, vaarallisia ja epävakaita vaikka miten jauhatte naisten mitättömistä pms-jutuista ja deminisoitte niitä.

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
15.05.2021 |
Näytä aiemmat lainaukset

Koko päivänkö olet taas jankannut? Ei sulla mitään muuta tekemistä olis?

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kahdeksan seitsemän yksi