Menkkaseksi
Harrastatteko seksiä kuukautisten aikana? Miehet, annatteko suuseksiä menkkojen aikana? Kiihottavaa? Ällöttävää?
Kommentit (11)
Harrastan, mutta en vaatisi miestä nuolemaan ellei välttämättä haluaisi.
Toisaalta jos mies nuolee silloin kun mulla on kuukuppi sisällä, niin ei se normimeiningistä eroaisi.
Yhdynnässä mulla käy niin, että vuoto lakkaa yhdynnän ajaksi, eli siinä ei ole tullut sotkua koskaan.
Ei oo runsaat muutenkaan.
Ei harrasteta, koska mies ei halua. Itsellä haluja riittäisi kyllä myös menkkojen aikana.
Se on kiihoittavinta menkkojen aikana.
Kaikki käy. Lisäbonuksena naiseni on halukkaimmillaan mensujen aikoihin. Paksuilla froteepyyhkeillä on selvitty hyvin. Suuseksi maistuu raudalta, mutta mitä se nyt haittaa. Joskus laitan vahvan minttupastillin suuhun ja se tuntuu kuulemma viileältä ja hieman kirpaisevalta myös hänen alapäässään. Ei lainkaan huonolta siis, päinvastoin.
Joskus harrastellaan kuukautisten aikana, joskus ei. Suuseksi ei silloin tule edes mieleen miehen antamana..ei edes ajatuksena kiihota kumpaakaan, että toinen nuolee vertani. Mutta kyllähän tuo hymyilyttää kun ajattelee seksiä ja jotain muutakin.. :)
harrastetaan ja nuolen mielelläni.kummallakin on halut rakastella ja haluan antaa aina mahdollisimman suuren nautinnon naiselleni.menkkaseksi ei poikkea mitenkään "normaalista".
Menkkojen aikana voi hyvin harrastaa peppuseksiä niin että tamponi on pimpissä.
Vaimoa panettaa menkkojen aikana ja ottaa suihin loppuun asti. Toisen tyydyttäminen tuntuu helpottavan pahinta panetusta tai sitten käy salaa tyydyttämässä itseään. Joskus tosin käydään suihkussa panemassa, niin saa pestyä veret pois.
Onpa kerran käynyt klassikkokin: Villiä seksiä puolitutun naisen kanssa ja aamulla kun olen lähdössä töihin nainen sanoo: Kannattaa varmaan pestä veret pois suun ympäriltä. Taisin nuolla naista niin antaumuksella etten edes huomannut mitään verta.
Mies ei pysty. Ei edes silloin vaikka vuoto olisi ihan lopuillaan.
Exien kanssa olen harrastanut seksiä myös menkkojen aikana.
Olen käynyt ensin pesulla ihan omasta halusta. Pahimpana vuotopäivänä ei tunnu hyvältä kun liikaa liukastetta. Mulla tosi runsaat menkat parin päivän ajan. Silloin en kyllä itsekään halua.
Harrastetaan. Nuolen naisen klitorista kuukautisten aikana. Ei ole yhtään ällöttävää.