Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Onko sinulla epätavallisia kaimoja?

Vierailija
06.04.2021 |

Yhdessä elokuvassa oli Tuuli Myllyjä rivissä. Hyi, miten puistattavaa ja ahistavaa. En tiedä yhtään mistä Tuuli Mylly -kaimani johtuu.

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
06.04.2021 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ainoa täyskaimani on urheilija ja saan välillä hänelle osoitettuja puheluita, kun eivät ilmeisesti oleta että saman erikoisen nimiyhdistelmän voi omistaa joku muukin.

Vierailija
2/3 |
06.04.2021 |
Näytä aiemmat lainaukset

Minulla on onnekseni pari netistä hauilla löytyvää täyskaimaa, siis sellaista, joihin löytyy erilaisia tuloksia todella paljon. Tykkään hukkua sinne sekaan.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
06.04.2021 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mun kaimat on kaikenmaailman tutkijoita. Paitsi se yksi, joka kävi huoltoasemalla tankkaamassa muttei maksamassa. Sit ne soitti sieltä huoltsikalta mulle, että ootko ihan varma ettei sulla ole punaista Toyotaa. No ei, siinä elämänvaiheessa perheen auto oli miehen nimissä.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kahdeksan neljä kuusi