Jos olisit lesbo deittalisitko naista joka on hetero?
Jatkuvasti lesbona tulee vastaan naisia jotka on heteroita mutta miesvihaajia ja haluavat naisen vaan itse sitä seurustelua varten. Se itse seksi on mikä niitä ei kiinnosta.
Jos olisit lesbo jolla todella vähän kysyntää juuri lesbojen alhaisuuden vuoksi, suostuisitko tämmöiseen suhteeseen?
Kommentit (7)
Mitä seurustelua se on ilman seksiä? Kavereina olo on eri asia.
En. Tällaisen naisen kanssa voi varmaan olla ystävä. Mutta miksi deittailla romanttisessa mielessä, jos romantiikka ei ole molemminpuolista. Sitäpaitsi kyseinen hetero todnäk dumppaa sinut heti, kun löytyy mieluinen mies.
Olen itse biseksuaali, mutta en deittailisi ihmistä, jota ei kiinnosta seksi kanssani.
Yllättäen fasisminvastustelijat on itse niitä pahimpia fasisteja ja suvaitsemattomia. Ajattelussaan on juuri sitä mustavalkoisuutta, mistä vastapuoltaan syyttävät. Onko heillä edes mitään muuta sanottavaa, kuin persu paha?
Täh? No en tietenkään. En myöskään heteronaisena deittailisi homoa.
En. Turha vaivata itseään muiden ongelmilla. Kannattaa seurustella vain ihmisten kanssa jotka ovat kiinnostuneita sinusta eivätkä vain jollain kostoreissulla.