Tyttöystäväni kaipaa exänsä tuoksua
Tyttöystäväni sanoi, että hän ei haista ominaistuoksuani samalla tapaa kuin exänsä tuoksua. Hänen mukaansa tärkein asia parinvalinnassa on miellyttävä tuoksu. Sain selville, että hän kaipaa exänsä tuoksua ja pitää sitä lempituoksunaan. Voiko hän siis rakastaa minua yhtä paljon kuin exäänsä, jos hän ei haista minua. Minusta on tullut kauhean epävarma, koska nyt olen kyseenalaistanut koko seksuaalisen vetovoiman tämän tuoksujutun takia.
Mitä mieltä olette. Onko tuoksu tärkein asia syvälle rakkaudelle?
Kommentit (6)
Pierase naamaan niin vanha haju unohtuu.
Sitten vaan naimisiin🌹
No kysy mitä partavettä eksä käytti ja ala käyttää samaa, niin muikkeli on tyytyväinen.
Älä ny ainakaan alkaa exää kopioimaan. Uutta naista vaan, tuo ei ole päässyt yli parisuhteesta eikä näköjään osaa käyttäytyäkkään oikein kun noin puhuu. Mitä jos ite sanoisit että "exä oli parempi sängyssä, voitaiskohan mekin olla spagaatissa ja siitä kakkoseen, se on mun lempiasento" ei varmaan olis tyytyväinen.
Hormonaalinen ehkäisy pois ja sitten uusi hajutesti?
Nenä toimii parinvalinnassa - joskin ilmeisesti enemmän alitajuisesti kuin minään tietoisena hajuna -, mutta hormonaalinen ehkäisy voi sotkea sen toiminnan.
Jos haistat siskosi hikeä niin se todennäköisesti haisee aika pahalle. Kertoo siitä että sillä on liian samanlainen immuunijärjestelmä, kuin sinulla. Se olisi huono asia lisääntymisen kannalta.
Onhan se tuoksu tärkeää, en olisi pahanhajuisen kanssa.
Tosin tyttöystäväsi ei ole päässyt exästä yli, mikä tässä se oikea ongelma on.