Mies: naitko tilaisuuden tullen myös rumaa naista?
Kommentit (7)
" tilaisuuden tullen" nai ketään, en ainakaan viimeiseen kymmeneen vuoteen ole sitä tehnyt. Mistäpä tuon tietää milloin siihen erehtyy jos liian hyvä tarjous tulee.
Mutta jos naisin niin ei siinä ainakaan kasvojen kauneus ole tärkeätä vaan se että kemiat natsaa yhteen. Kroppa täytyy kyllä olla itselle mieleinen, muuten ei innostu.
M40
Parisuhteessa ollessani sellaista " tilaisuutta" ei edes voi tulla, johon
olisi pakko tarttua. Sinkkumiehenä tietysti pitkän tauon jälkeen käy
paremman puutteessa vähemmän kaunis nainen. Mieluummin panen
kuitenkin rumaa kuin tyhmää.
Minulla tässä asiassa " varas tekee tilaisuuden" eikä toisinpäin.
Eli jos joku muu nainen kiinnostaa niin paljon että menisin
loppuun asti, parisuhteessa on jotain vikaa. Oli sitten tilaisuuksia tai ei.
..että joitain rajoituksia oli, liian vanha tai liian lihava ei maistunut, mut melkein kaikki 18-30 vuotiaat.. Sil oli vähän hurja poikamieselämä aikanaan..
Helevetin kiimaista ja huonomman näköistä kuin kuvankaunista jäykistelijää, joka ei osaa antautua nautinnolle.
Jos ei parempaa ole tarjolla kyllä se vaimokin kelpaa.
jokuhan sitä ennenpitkää polkee niin että paukkuu. Mutta on siinä se hyvä puoli tietysti että joku muu tekee fyysisen työn.
she' s looking better after every beer?