Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Pettämistä? apua tarvitaan

Vierailija
07.06.2014 |

Mieheni on kevään aikana ollut tiiviissä viestiyhteydessä työkaverinsa kanssa. Lisäksi aikaa on vietetty työpaikalla mm. ruokailuissa tiiviisti yhdessä. Sain asian selville ja kaikki saatiin jo sovittuakin. Sitten paljastui uusi juttu. Nämä työkaverukset olivat ottaneet yhteisen vapaapäivän ja viettäneet sen mm. kahvitellen. Mitäs ihmettä teen? Olis lapset yms. asiat hoidettavana ja nyt ei kyllä kunnian kukko ukolle laula,

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
07.06.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Miehesi on selvästi ihastunut työkaveriinsa. Onko sinulle täysin poissuljettua, että suhteenne voisi tuosta vielä pelastua? Jos on, niin erotkaa. Jos ei, niin hakekaa apua vaikka parisuhdeterapeutilta.

Vierailija
2/3 |
07.06.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Onko työkaveri sinkku? Kyllähän tuo oudolta kuulostaa.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
07.06.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Jos ovat tosiaan viettäneet yhteisen vapaapäivän, niin ei siellä mitään kahvia ole juotu... Olet sinisilmäinen jos tuon uskot, olen pahoillani.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: viisi kaksi kaksi