Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Hyi miten rumasti naapurin ukko käyttäytyy

Vierailija
24.05.2014 |

Ei tarvitse paljoa ottaa, niin alkaa kiroilla, hyh hyh

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
24.05.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Meillä naapurin ukko huutaa ja solvaa naisystäväänsä aina kun on humalassa. Nyt ovat olleet kaiketi raittiina kun on ollut hiljaisempaa. Muija on sitten mustasukkainen vielä tuosta ukostaan :D

Vierailija
2/5 |
24.05.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

^ Jeps, ei aina kovin miellyttävää kuunneltavaa. :) ap

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
24.05.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Meillä naapurin ukko ehdottaa aina kännissä mun miehelle, että lähdetään me miehet Thaimaahan huoriin. Ei ole lähtenyt mun mies, eikä naapureidenkaan kanssa olla juurikaan tekemisissä enää. Rouvaa kyllä käy sääliksi, kun moista paskakasaa joutuu sietämään.

Vierailija
4/5 |
24.05.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

[quote author="Vierailija" time="24.05.2014 klo 18:13"]Meillä naapurin ukko ehdottaa aina kännissä mun miehelle, että lähdetään me miehet Thaimaahan huoriin. Ei ole lähtenyt mun mies, eikä naapureidenkaan kanssa olla juurikaan tekemisissä enää. Rouvaa kyllä käy sääliksi, kun moista paskakasaa joutuu sietämään.

[/quote]

Ukkosi aikoo lähteä kuitenkin ThaimaaSEEN...

Vierailija
5/5 |
24.05.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ukko on yrittänyt minuakin solvata, mutta  nyt taas on hiukan yrittänyt silmäpeliä pitää ( oksennus). Eukko ihan kihisee mustasukkaisuutta.

Ukon tyyli: Verkkarit talvella ja kesällä. Kulkee rinta rottingilla  kuin euroopan omistaja.

Harrastukset:  Lähikaupan pelikoneet, tupakan ketjussa polttaminen.

 

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi kolme kolme