Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Anaalia?

Poikien kivaa.
02.12.2020 |

Eli meillä olisi tarkoitus poikakaverin kanssa koittaa peppuseksiä, ei olla aikaisemmin yritetty mutta haluaisimme syventää suhdettamme hieman enemmän. Niin mitä pitäisi ottaa huomioon kun ekaa kertaa yrittää. Kumit ja liukkarit löytyy ja itseäni olen jo vähän sormetellut tänään, se tuntui aika jännältä. Vinkkejä 😋

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
02.12.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Hyvät lämmittelyt myös ykkösen puolelle. Mieluiten nainen pari kertaa ihan orgasmin partaalle. Sen jälkeen kieltä ja sormea pepulle, kunnes rukoilee saada oikeaa sisään.

Toimii joillakin, mutta ei kaikilla. Ihmiset on vasn etilaisia.

Vierailija
2/4 |
02.12.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vierailija kirjoitti:

Mieluiten nainen pari kertaa ihan orgasmin partaalle.

Ei taida naisia olla tuossa leikissä lähimaillakaan... Hitaasti ja rauhassa ja jos sattuu, niin pitää heti peruuttaa.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
02.12.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kuunteleppa tämä poikaystäväsi kanssa (tulee psljon hyviä vinkkejä ammattilaiselta)

https://www.supla.fi/supla/3198489

Vierailija
4/4 |
02.12.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Hommaatte sopivan kokoisen sauvan ja molemmille kivaa. Voi olla että poika ystävän into asiaan laantuu. Osalla toki kasvaa. Molemmin puolista hommaa mielestäni.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yhdeksän kaksi kahdeksan