Miehiä nuoleskelevat naispomot
Ärsyttää tyhmät naiset, jotka suosivat työpaikalla miehiä, koska luulevat olevansa jotain "hyviä jätkiä". Newsflash: ette te ole.
Kommentit (8)
Jaa-a, enpä ole tällaiseen törmännyt, että naispomo nuoleskelisi miesalaista. Sellainen käy luontevammin, että miesalainen nuoleskelee naispomoa. Normaaleilla työpaikoilla tuskin kukaan ketään nuoleskelee, ja onneksi minun työpaikallani kaikki on ok. Ja pomo on nainen, työntekijöistä suurin osa samoin.
Sopii minulle, vaikket sinä sitä päätäkään kaikkien puolesta =)
Tahtoisin et naispomo nuolis mun pyllyreikää.
Vastineeksi voin tulla sen suuhun.
AV-naisten uhriutuminen osa 15343: "Mamma on huono työssään eikä etene siinä, joten syy on miesalaisia nuoleskelevassa naispomossa"
Otsikkoon ihan vaan että ei ne kaikki naispomot naisiakaan halua nuoleskella, enkä suoraan sanottuna kyllä ymmärrä mitä se sinulle kuuluu mihin he ovat mieltyneet. Siis sitäkö sinä sitten haluaisit? Siitäkö on kyse. Ole vaan rohkea ja kysy naispomoltasi mitä puolta hän edustaa.
älä koita saada miehiä mukaan naisten pikkumaiseen tappeluun! :)