Mies halusi että ostetaan uudet kirja hyllyt olo huoneeseen, paljonko kannattaa budjetoida siihen rahaa?
Kommentit (31)
Kukkaron mukaan katselemaan. En todellakaan tonneja laittaisi (ellei olisi ylimääräisiä).
Lasiovet tai vaikka umpiovet, eivät kerrytä pölyä.
Meillä on avohyllyjä sekä ovellisia. Harmittaa, ettei alkujaan tullut laitettua ovia kaikkiin. Nyt ei enää saa samanlaisia.
Sijoittaisin ap mielummin kirjoihin tapauksessasi.
Vierailija kirjoitti:
Sijoittaisin ap mielummin kirjoihin tapauksessasi.
Jep
Vierailija kirjoitti:
Sijoittaisin ap mielummin kirjoihin tapauksessasi.
Ja mielellään vielä äidinkielenkirjoihin.
Vähän hakemalla haettu aloitus ap:ltä. Hassuin lanka olisi ollut, jos kukaan ei olisi kiinnittänyt noihin tahallisiin yhdyssanavirheisiin mitään huomiota.
Viidelläkympillä saa valita kierrätyskeskuksessa. Siellä niitä on niin paljon, että lisää ei oteta vastaan. Kirjajylly on nyt out.
Kannattaa hankkia e-kirjoja tai äänikirjoja.
Vierailija kirjoitti:
Miksi ap et osaa yhdyssanoja?
Kirjojen hyllyttäminen kannattaisi aloittaa aapisista.
No joss te olettte täysin moraalittomia niin varastakaa ne jostain.
No, ei ne kirjahyllyt kaikille ja joka perheille ole out.
Joillekin on.
Jos ei itse tarvitse kirjahyllyä eikä omista eikä pidä fyysisistä kirjoista, ei se sitä tarkoita, että muut olisivat samanlaisia.
Jos tosiaan haluaa kunnollisen hyllyt kirjoille , niin parhaat ovat lasikaapilliset.
Pysyvät pölyttöminä ja päälle ovat vielä tavallaan sisustuselementti.
Riippuu tietenkin siitäkin, mihin huoneesees kirjahylly kodissa tulee ja miten paljon siihen on kirjoja laitettavaksi.
Vierailija kirjoitti:
Vähän hakemalla haettu aloitus ap:ltä. Hassuin lanka olisi ollut, jos kukaan ei olisi kiinnittänyt noihin tahallisiin yhdyssanavirheisiin mitään huomiota.
Saman huomasin.
Aloituksen tarkoituksena on se, että aletaan moitiskelemaan kirjoja ja puolustetaan e-kirjoja ja äänikirjoja.
Ja siitä sitten väitellään puolin ja toisin. Noita ketjuja on pyörinyt täällä kyllästymiseen asti.
Vuonekalukajppojen verkkosivuikta löytyy hinnat, budjetin tekeminen on nykyaikana helpompaa nuin ininä ennen. Verkkopankista sitten näet riittääkö rahat vai pitääkö vielä säästää.
Ostatte sellaisen josta pidätte, ei mitään kompromissia, silloin se kestää lopun elämäänne ja on kalliimmankin hinnan arvoinen.
Vierailija kirjoitti:
Miksi ap et osaa yhdyssanoja?
Lukihäiriö, ompa taas niin hauskaa heko heko
Ap
Käytettynä Lundiaa, tulee halvaksi ja kestää vaikka hyppisit hyllyillä.
Joo boknäsit ostaisin 3000-6000 eukkoa