Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Poikapuoli kiihottaa

N35
15.09.2020 |

Teen etätöitä kotona, mieheni käy firman asioita hoitamassa päivisin. Mieheni poika, 20, asuu vielä meillä kotona. Nyt olen saanut päähänpinttymän tuosta nuoresta miehestä, joka aamupäivisin kulkee suihkun jälkeen pullottavat bokserit jaloissa ja hyvin treenattu yläkroppa paljaana.

Mieheni kanssa seksi on lässähtänyt aikoja sitten ja nyt olen ruvennut salaa haaveilemaan seksistä tuon poikapuoleni kanssa. Luulen että hän katselee myös minua sillä silmällä ja hieman pelkään eskaloituuko tilanne pidemmälle.

Kuinka kannattaisi toimia?

Kommentit (6)

Vierailija
1/6 |
15.09.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Itseäni kiihottaisi ajatus vastaavan ikäisestä tytärpuolesta joka viettelisi minut kun vaimo on töissä.

Vierailija
2/6 |
15.09.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Anna Ap sille pillua. Tulee hauska tilanne, kun nait sekä miehesi että poikansa kanssa. Ehkä miehesi innostuu uuteen kukoistukseen näkemästään, kun nait hänen jälkikasvuaan!

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/6 |
15.09.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Nipistät itseäsi ja toteat, että se olikin unta.

Vierailija
4/6 |
15.09.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

No panet tietenkin.

Terveempäähän se on sinun, lisääntymisikäisen naisen, harrastaa seksiä 20-vuotiaan, miehuutensa huipulla olevan salskean nuoren miehen kanssa kuin hänen vanhan, parhaat päivät nähneen isänsä.

Ota siltä isältä elatus jos et yksinäsi pärjää, mutta seksiin sopii paremmin se 20v mies.

Vierailija
5/6 |
16.09.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Terveempää on miehen naida myös sitä 20 vuotiasta tytärpuoltaan kuin lisääntymiskykynsä menettänyttä äitiään. Voi tehdä lapsen sen kanssa, rinnat ovat terhakat eikä suonikohjuja vielä ole. Pillukin on tiukempi.

Vierailija
6/6 |
16.09.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Itselläni kävi niin, että "ajauduin" tytärpuoleni (18 vuotta) sänkyyn ja olimme molemmat vähän humalassa. Olisi pitänyt jättää se fantasian tasolle. Kaikki muuttui sen jälkeen ja vähän inhoankin itseäni tästä. 

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi viisi kahdeksan