Mistä haaveilet juuri nyt?
Minä haaveilen omasta kiltistä miehestä, joka olisi tässä sängyssä vieressäni nyt sivelemässä rintojani.
Kommentit (9)
Mäkkärin tuplajuustohampurilaisesta x 3 ja McNugeteista valkosipulimajoneesilla.
Ladyboyn terhakkaasta seisovasta pippelistä, pullottavista palleista ja tiukasta pyllynreiästä.
M40
Minä koitan hylätä haaveeni, koska en kestä sitä surua kun ne eivät koskaan toteudu. Eli tämänhetkinen haaveeni on ehkä toive olla haihattelematta.
Haaveilen hopeaketusta joka opettaisi minulle rakkauden salat.
Nainen 13
Haluaisin vaan, ettei mun lapsillani olisi tuota olemattoman pientä nuhaa, jotta ne voisi viedä päiväkotiin ja saisin tehtyä kunnolla työni.
Eivät siis ole piiruakaan sairaita, aavistus nuhaa, mutta ei edes niin, että pitäisi niistää tai olisivat tukkoisia, yskäisiä tai mitään. Mutta päiväkoti vaatii koronatestin, jonne saimme ajan perjantai aamulle. Silloin ei varmasti ole oirettakaan jäljellä, tulokset tulevat ehkä tiistaina ja siihen mennessä mulla on jäätävä määrä töitä kasaantunut ja karanteeni lapset hyppineet pitkin seiniä.
Seinien maalaamisesta. Toteutuu jo tällä viikolla.
Kollegasta, 40v+ daddystä.
Parikymppinen nainen