Nainen parhaimmillaan n. 30 vuotiaana
Miesten mielipide: n. 30 vuotias nainen sopii 20 vuotiaalle miehelle kuin 40 vuotiaallekin. Nainen parhaimmillaan, kauneimmillaan, positiivisimmillaan. Tutkimusten mukaan yli 30 ikävuoden ylittänyt nainen on oppinut nauttimaan itsestään ja seksistä.
Kommentit (13)
55+ tuosta eteenpäin parhaimmat naiset.
Niin totta. 20-25-vuotiaat ovat pikkutyttöjä, kun taas yli 40-vuotiaat rupsahtaneita akkoja.
Parasta ennen -päiväyksen ylittänyttä lihaa.
Aloittajalle: mistä tiedät, että tämä on yleinen miesten mielipide?
Jos näin on niin elämä sen kun paranee...täytyy odottaa reilu 10 vuotta ;)
t.2
[quote author="Vierailija" time="24.08.2013 klo 22:20"]
Jos näin on niin elämä sen kun paranee...täytyy odottaa reilu 10 vuotta ;)
t.2
[/quote]
siis tuo 55+
Kyllä nainen lähtee heti kiertoon jos tätä löytyy, sen pitäisi olla ensimmäisenä:
7. Alapääsi haju
Kunhan se ei ole ammoniakki eikä liian voimakas. Hapahko tuoksu kertoo, että intiimihygieniasi on kunnossa - pimpan pH on luonnostaan tarkoituksella alhainen, koska se tappaa pöpöjä. Alapäähygieniaa ei kannata vetää överiksi - se altistaa tulehduksille.
Mistä he välittävät: Siitä, ettei se haise ammoniakille. Se kertoo virtsankarkailusta.
[quote author="Vierailija" time="24.08.2013 klo 22:32"]
http://takkirauta.blogspot.fi/2011/02/10-asiaa-naisessa-joista-miehet-eivat.html?m=1
[/quote]
No jo on paskaa.
Jokainen vuosi jonka saa elää on paras vuosi! ;)
Olen erimieltä, kokemukseni mukaan 40+ naiset parhaimpia. Tämä on vain minun mielipide. Parasta seksiä näiltä saanut....yksi ihana kakskymppinen oli helmi, tätä muistan lämmöllä. Nyt kiltisti vaki suhteessa, joten ihan viime hetken tietoa (-2 vuotta) en voi kommentoida. Päädyin nelikymppiseen, en kadu päätöstäni ja myös avokki tykkää kun on nuorempi mies ;)
-40 mies ;)