Nyt olisi apu tarpeen (tampooni riekaleet)
Mulla on käynyt hiukan nolosti (ehkäpä). Tossa tampoonia pois ottaessa se oli sitten hiukan kuiva ja huomasin, että tampoonin päädystä puuttuu pikkupalanen. Sormella etsin, mutta tuloksetta. Gynelle en tällä hetkellä pääse kun mökillä olen. Eli olisiko kenellekään sattunut käymään näin? Miten hoidan asian ja kuinka nopeasti tällaisesta voi saada tulehduksen? HELP!
Kommentit (3)
Miten emätin huudellaan kotikonstein, jos römpsä ei ole kovin väljä?
-ohis ja tosissani kysyn.
[quote author="Vierailija" time="24.06.2013 klo 02:46"]
Miten emätin huudellaan kotikonstein, jos römpsä ei ole kovin väljä?
-ohis ja tosissani kysyn.
[/quote]
Kakkonen taas.
Taas näitä ekana mieleen tulleita ideoita mutta itse luultavasti ottaisin suihkusta (tai käsisuihkusta jos sellainen löytyy) sen suuttimen pois ja sen avulla huuhtelisin emättimen. Kirjaimellisesti siis tunkisin sitä letkua (vähän) sisään.
Ei varmaan se maailman terveellisin idea tosin =D
Eipä ole noin koskaan käynyt mutta jos kävisi niin ekana tulisi mieleen huuhdella vedellä emätin. Luulisi kaiken ylimääräisen lähtevän.