Tosi noloo...kusin maauimalaan tänään :o
Olin sellaisessa pyörteessä ulkona mikä vie itsestään eteenpäin, ei tarvitse edes uida vaan se virta vie ympyrän muotoisesti. Siinä on jonkinlaiset vesisuihkut sivuilla joista tulee vettä paineella ja siinä voi vaan kellua ja liikkuu kuitenkin eteenpäin pyörylää.
Uiskentelin siinä reunaa myöten ja kova paine vesisuihkusta osui alamahaan ja pissa alkoi suihkuta. Yritin pidättää mutten pystynyt enää ja kelluin siinä sitten ja rakko tyhjeni ihan kokonaan. Onkohan minulla joku pidätysongelma? Ei ole ennen ollut. Viime synnytyksestä on 7 kk. Olen synnyttänyt 6 kertaa. Kyllä hävetti. Onneksi vesi ei värjäytynyt tms mitä olen kuullut, olisi ollut noloa!!!!!
Kommentit (3)
Mulla kävi sama kun hypin eilen lasten kanssa trampoliinilla. Kolme synnytystä takana, mutta järkytys melkoinen tapahtuneen johdosta!
Minulle on tapahtunut sama kylpylän poreammeessa. Voimakas vesivirta osui alapäähän ja rakko tyhjeni samantien. Oli kyllä jo kova vessahätä mutten viitsinyt nousta ylös lämpimästä vedestä.