Lue keskustelun säännöt.
Mitä te tuutte te kyykkyperät jumppiin???
31.05.2013 |
Ei jaksa katsoa kun joku himotreenimamma tekee siinä sata lasissa salin tapoihin sopimata yli suurilla painoilla hampaat irvessä, räkä poskella ja hikee valuen menisitte muualle treenaan ei jaksa tollasii hikipinkoja
Kommentit (5)
Ai kas, joku lösöperämamma ahdistuu kun näkee kunnon lihaksikasta pebaa toiminnassa. Muistattehan, että kyllä se peba vaan lörpöttää ja on sellainen hyhmäinen lortto, jos ei kunnon lihasmassaa ole alla. Mummoperät on niitä pienillä painoilla treenanneita.
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
AP taitaa olla niitä, jotka luulee menevänsä liian kovaa ja himmaa, heti kun alkaa hapottaa tai huohotuttaa.....
Karavaani kulkee, koirat haukkuu, vai miten se oli. :D
Tulen sinne ensi viikollakin sun kiusaksi. Ajattelin oikein ohjaajalta varmistaa, voinhan ottaa vieläkin suuremmat painot, että saa takamus ja reidet oikein kunnolla kyytiä.
Ja kyllä, kontistani näkyy, että kyykätty on. ;D
PS: En muuten ymmärrä, miksi te sinne jumppaan edes tuutte, teette niin pienillä painoilla, ettei siitä ole mitään hyötyä.