Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Luonnon lämmössä Kouvolassa

Mies56v
11.06.2020 |

Kukaan ollut harrastamassa seksiä tänä kesänä Kouvolan luonossa?

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
11.06.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Itse en ole pitkään aikaan harrastanut seksiä luonnossa. Ennen tyttökaverin kanssa ja vaimon kanssa useinkin. Minusta metsä ja rannat ovat erityisen kiihottavia paikkoja. Nyt kun vuoden ovat kuluneet, vaimo ei ole yli kahteen vuoteen halunnut seksiä. Siksi orgasmit ovat hoidettava omin toimin, useita kertoja viikossa.

Joskus sitä ei voi kotona tehdä ja siksi esimerkiksi tänään olin metsätiellä (syrjäisellä, sillä en halua olla itsenipaljastaja), katsoin läppäriltä pornoa ja nautin kesästä:-)

Vierailija
2/3 |
11.06.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Jokaan joo

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
3/3 |
12.06.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Niin se on kun seksi loppuu vaikka ei kyllä saisi. Luonto on lähellä ja auttaa siinä hommassa kunhan vain pysyy piilossa muiden katseelta. Eikä aiheuta paheksuntaa muissa. Vaimon kanssa kyllä löytyy intiimit paikat joissa ei muita käy. Luonnossa rakastelu on vapauttavaa pimeän talven jälkeen

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yhdeksän yksi kahdeksan