"Olen vuosikausia juossut mediaa karkuun" sanoi Martina
Kommentit (14)
Kyllä on onneton esitys tällä kertaa. Ei kosketa.
En sinänsä ihmettele jos se on juossut yhtä menestyksekkäästi kun on "urheillut". Aina jossain ikänaissarjassa ja selvästi keskitason alapuolella.
Ehkä seiskaa karkuun muutaman viime vuoden ajan, mutta kunnon akkain lehtiin mielii kovastikin.
Jos oikeasti nämä julkkikset haluis rauhaa niin ensin laittaisivat instat kiinni ja jakaisivat elämäänsä pelkästään ystäville ja muille läheisille. Tietävät että lehdet noukkivat sieltä lööppinsä.
Jos heillä jotain bisnestä niin omat tilit niille ja julkiseksi mutta sinne ei mitään itkuja tai hehkutuksia yksityiselämästä.
Hyvin helppoa mutta kun eivät haluta niin vaikeeta se on.
Ei ole oikein hyvin onnistunut se pakomatka. Näyttöjen valossa.
Yhtä uskottavaa kuin maisa torpan itku noin vuosi sitten että katoan julkisuudesta. No, viisi päivää onnistui. Vähän kuin mun tupakkalakot nuorena. :-)
Naurettava muija.
Stefan ei halunnut julkisuutta yhtään.
Kaipa tuo käy psyyken päälle, eikös niillä ole ollut jo pitkään on-off meininkiä, mutta Martina varmaan pärjäilee hyvinkin omillaan kunhan tuosta tokenee.
Entä onko Martina viimeaikoina autoillut kännissä ylinopeutta? Tai onko tullut parkkeerattua suojateille?
Antoipa Riihimäen tyttö lausuntoja , jotka vain vahvistivat aiemmat
käsitykseni hänestä. Diiba-daabaa ja hölynpölyä.
Uusi ammatti ja sponsori pitäis vissiin saada, mutta kun:
- "missihomma"? - oli ja meni jo valovuosia sitten
- "urheilu-ura"? - alempaa piirikunnallista tasoa
- "laulaja"? - toivottavasti ei munaa itseään toistamiseen
Taitaa olla suuntana se "Suuri Tuntemattomuus", mistä tulikin...
Vierailija kirjoitti:
Entä onko Martina viimeaikoina autoillut kännissä ylinopeutta? Tai onko tullut parkkeerattua suojateille?
Ei semmoisia pysty muistaan.
Zinc
Eihän hän olisi mitään ilman julkisuutta.
Ja silti se jatkuvasti antaa haastatteluja ja tekee huomion takia kaikkea.