Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Kokemuksia värinpoistosta kotona?

Vierailija
16.03.2020 |

Tummasta keskivaaleaan?

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
16.03.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tein nuorena ja tuli ekalla kerralla oranssin ja keltaisen sekoitus. Mutta sitten laitoin jonkun kullanvaalean päälle ja tuli ihan kiva lopputulos.

Vierailija
2/5 |
16.03.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Lisää kiitos!

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
16.03.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Jo pitkään käyttämäni väri teki hiuksistani yllättäen lähes mustat, joten hankin hartiapituisille hiuksilleni pari pakettia värinpoistoainetta. Hiuksistani tuli kirkkaanoranssit, luonnonkiharuus katosi ja hiukset alkoivat venyä kuin purkka. Hain apua kampaajalta, joka näki mahdolliseksi vain hiusten leikkaamisen lyhyeksi. Niin tehtiin, ja minua harmitti pitkään.

Vierailija
4/5 |
16.03.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Keltaoranssi, kirjava lopputulos. Hiukset murenivat, venyivät kuin purkka ja letistä tuli puolta ohuempi kuin ennen. Joo kannattaa todellakin säästää ja tehdä itse!

Vierailija
5/5 |
16.03.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Laikukas oranssi siitä tulee oikeastaan poikkeuksetta. Ei oikeasti kannata, nuorempana tuli tehtyä parikin kertaa näitä radikaaleja muutoksia ja hiukset oli monta vuotta pilalla. Ohuet, kuivat ja katkeilevat kun en sitten suostunut leikkaamaan. Kampaajalla voit saada ok lopputuloksen mutta sekin voi vaatia 2-3 käsittelyä.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme kuusi viisi