Jannin vastine teille ketkä haukuitte hänen hymykuoppia.
Kommentit (6)
no mitä se sanoi? en ala katsomaan videota.
Että hän on aina ollut kiinnostunut ulkonäöstä ja kauneusoperaatioista ja pinnallisuus on hänelle tärkeää. Kuinka ihmisiltä unohtui kokonaan käytöstavat, ja hän kyllä toivois että ihmiset ei kommentoisi toisista ikäviä asioita, hän haluaa nyt haastaa kaikki olemaan tuomitsematta ketään viikon ajan. Väitti että kaikki, etenkin kaikki naiset, on turhamaisia ja saavat kuulla naljailua turhamaisuudestaan.
Paras kommentti oli kyllä: miksi kukaan ei osannut olla onnellinen hänen puolestaan, kun hän tähän operaatioon meni.
Siis anteeksi mitä? Miksi kenekään pitäisi olla erityisen onnellinen siitä, jos joku random muija menee tallinnaan hakemaan tollaset järkyttävät montut poskiinsa ja sitten kalastelee niillä huomiota naistenhuoneella, jossa on joku satatuhatta ihmistä. Voi morjes.
Kiinnitin huomiota siihen, että puhui tosi huonosti mongertaen eikä osannut taivuttaa suomalaisia sanoja. Nimi on kuitenkin suomalainen. Olisiko toinen vanhemmista virolainen tms, aksentti viittaa siihen. Joka tapauksessa turhake, jonka kaikki oli varmaan jo unohtanut ja nyt päätti nostaa itse itsensä taas pinnalle hakemalla sääliä. Ei jatkoon.
Katsoin just tuon videon ja Janni puhuu asiaa. Jos on sita mielta etta on turhuutta muokata ulkonakoa - ookoo, se on sun mielipide.
Mutta siella joku esim. toivoi etta Jannin poskiin jaisi semmoiset "reiat" kuin mita niissa oli heti sen operaation jalkeen. Todellakaan EI ookoo.
Janni oli ihan oikeassa siina, etta ihmisten pitaisi miettia ennen kuin laukovat p*skaa toisista nettiin.
HYVA JANNI!
Ei nuo ole mitkään hymykuopat vaan jotku kolot poskissa hymyili tai ei.
Ihan kivat ne on.