27-vuotias sinkku nainen
Mitä ajatuksia herättää? Ei tietoakaan parisuhteesta. Treffeillä ei ole tullut käytyä ikuisuuksiin. Välillä tuntuu että olisi mukavaa seurustella mutta se on alkanut jo tuntua niin kaukaiselta ajatukselta pitkän sinkkuuden sinkkuusen jälkeen.
Tähän tunteeseen ikään kuin kasvaa kiinni.
En tiedä mitä ajan tällä postauksella takaa, ehkä haluan vain löytää kohtalotovereita. Kaikki muut ikäiseni (ja nuoremmat) tutut seurustelevat.
Kommentit (3)
Eipä oikein minkäänlaisia. Rehellisesti mua ei vähempää kiinnosta muiden suhdestatus, ellei kyseessä ole joku, josta voisin olla kiinnostunut, ja siinä kohtaa tietysti toivon, että on sinkku.
Onhan tuo todella outoa. Epäilen että nainen saattaa olla domina tms minkä seurauksena vaikeuksia muodostaa tavallisia suhteita miehiin.
Ja näköjään kirjoitusvirheet taas mukana. T. Aloittaja