Nuoret naiset, mitä ajattelette jos nuori mies käyttää nahkakäsineitä?
Kommentit (12)
Miksi siitä pitäisi ajatella jotain? Itse hiihtelen menemään talvet nahkahanskoissa, koska ovat varsin mukavat käsissä. Olen tietysti epäseksikäs ja epämuodikas, mutta sehän minä olen vaikka olisin paljaskäsin. Mikään sarjakuristajakaan en ole.
Terveisin Naispelko26
Onko nämä nyt ne kuuluisat panohanskat?
Lapasia käyttävät miehet ne vasta turn off ovat!
Että kyllä, nahkahanskat sopii
Penttil* on kiinni, joten kaikesta päätellen on muitakin joilla on nahkahansikasfetissi.
Toivottavasti aloittajalla ei ole muita yhteisiä fetissejä kuuluisan fetissikaimansa kanssa.
Sori, ei täällä oo nuoria naisia sulle vastailemassa. Mutta sinäkään et oo nuori mies, joten mitä väliä kuka sulle vastaa.
Aivan se ja sama. Todennäköisesti en pistä edes merkille kuten en muidenkaan hanskoja. Paitsi jos käyttää niitä kesäkuumalla.
Uimahallissa kummaksuisin kyllä vähän.
Normaalisti ulkona liikkuessa fiksu nuorikin mies käyttää nahkahanskoja. Näyttää naurettavalta, kun aikuiset miehet kulkevat lapaset kädessä kaupungilla ja päässä villapipo samalla tavalla korville vedettynä kuin pikkutytöillä.
Riippuu siitä onko ne panohanskat
Riippuu sitä missä ja milloin käyttää. Jos käyttää yöllä pimeässä kodissani hiplatessaan tavaroitani niin soitan poliisit.