Pitää kirjautua sisään että voi vastata? Alkoi tänään.
Yritin vastata viestiin mutta tuli ilmoitus että pitää kirjautua sisään. Onko muille tullut tätä? Näen kuitenkin että kommentteja tulee paljon niiltä jotka eivät ole kirjautuneet.
Kommentit (18)
Sulla on varmaan turhan kärkkäät mielipiteet. Et esim. Meghanista ole pistänyt viestiä viestin perään ja ketjua ketjun perään?
Olen aloittaja ja jouduin luomaan käyttäjätilin että pääsin kommentoimaan aloitustani. Siis alkoi tänään. Käytän pöytäkonetta ja Firefoxia. En tosiaan ole kirjoittanut mitään tuhmuuksia! Joskus vahingossa joku viesti on jäänyt haaviin koska olen epähuomiossa käyttänyt ei-sallittua sanaa, mutta harvoin noin käy.
Juuri kokeilin Internet Explorerilla ja ei pyytänyt kirjautumaan. Mutta Firefoxilla pyytää!
Vierailija kirjoitti:
No alotuksen kuitenkin pystyit tekemään kirjautumatta?
Nimenomaan! Se tässä onkin niin outoa. Ja nyt kirjauduin Firefoxissa ulos, ja kun kokeilin uudelleen, niin antaa nyt vastata ilman kirjautumista. Mutta aiemmin tuli siis useamman kerran jotain sellaista kuin "Kirjaudu sisään käyttääksesi tätä toimintoa". Eikä mitään mahdollisuutta ohittaa sitä.
Jos tulee vielä uudelleen niin laitan siitä screen capin.
Näyttää olevan niin, että ap:n viestiin voi vastata vain sisäänkirjautuneena, muihin ilman kirjautumista.
Vierailija kirjoitti:
Näyttää olevan niin, että ap:n viestiin voi vastata vain sisäänkirjautuneena, muihin ilman kirjautumista.
No niinpä onkin. :D Supo tarkkailee ap:ta
Mulle kävi niin, että vahingossa meinasin laina ta aloittajaa ja sitten vaati kirjautumista. Tänään.
Vierailija kirjoitti:
Kommentoidaanpa sisäänkirjautuneena.
Oletko kirjoitellut tuhmuuksia?
Vierailija kirjoitti:
Hoplaa. Pakko kokeilla. En kirjaudu.[/
Onhan nämä jutut useinkin härskejä olleet.
Parisuhdetta pitäis kannusta ja uskollisuutta
eikä suhteen ulkopuolista irstautta !!
olet luultavasti painanut aloitusviestin viestikentässä olevaa vastaa painiketta, silloin tulee kirjautumisvaade
Ei minulta ainakaan vaadita sisäänkirjautumista.