Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Treffimiehen outo käytös- Onko vika minussa?

Vierailija
11.11.2018 |

Olen treffeillä yhden miehen kanssa ja menin hänen luokseen perjantaina. Olimme jutelleet tuota ennen netissä.
Kysyin mieheltä, että mitä hän on tänään tehnyt, kun näin hänet. Mies veti kulmat kurttuun ja suun vinoon ja kysyi, että ” miks tuollaista kysyt” menin ihan hämilleni ja pyytelin anteeksi. En oikeen ymmärtänyt, mitä tein väärin.
Juttelimme niitä näitä, kunnes aloin puhumaan, että voisin muuttaa kaupunkiin X. Mies vetäisi taas kulmat kurttuun ja sanoi ” Et oo tosissasi” ” jos oikeasti voisit sinne muuttaa, niin voit häipyä”
Huomasin, että kun juttelin miehen kanssa, niin hän suurensi välillä silmiään ilmeillään ja virnisti samalla.
Sitten lopuksi mies sanoi ” voisin sitoa sut tohon patteriin” sitten hän naurahti ja sanoi ” no vitsi vitsi”. Tuon jälkeen lähdin äkkiä miehen luota pois ja estin hänet facessa, ettei hän pysty kirjoittamaan.
Mikä tuota miestä oikeen vaivaa? Onko hän masentunut vai kärsiikö mt-ongelmista? En olisi ikinä uskonut, että hän voisi olla tuollainen live-elämässä.

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
11.11.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

Jotain mielenterveyden ongelmia sillä on tai vähintäänkin se on sosiaalisesti täysyin lahjaton.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla