Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Yhden illan suhteissa - miten tavallista?

Vierailija
13.10.2018 |

Olisi mielenkiintoista tietää, kuinka moni teistä on ehdoton sen asian kanssa, että kumia tulee käyttää, vaikka on muuten ehkäisy kunnossa. Suurin osa miehistä nauttii seksistä paljon enemmän ilman kondomia ja vielä useampi kokee suurta tyydytystä lauetessaan naisen sisään. Itse en aina ole niin tarkka sen asian suhteen, mutta uskoisin sillä olevan merkitystä, millaisen kundin kanssa seksiä harrastaa; nainen haluaa tervettä miestä biologiansa vuoksi.

Toinen kysymys:

Kuinka tavallista on peppuseksi yhden illan suhteissa. Olen joskus itse ehdottanut ja miehet ovat olleet vähintäänkin hämmentyneitä, että nainen itse ehdottaa. Itse pidän anaaliseksistä ja joskus mukavan miehen kanssa sitä on hauska harjoittaa myös yhden illan suhteissä. Miten muilla?

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
14.10.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

kandeeko sitä persreikää hoonailla joka jannun kanssa ainakin näiden yön timojen kanssa jättäisin hommat sikseen ja suosisin valkoihoista suomi miestä niin loppupelissä pääsee lääkärissä sitten vähemmällä

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme neljä kahdeksan