Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

200g vadelmia=4,5euroa

Vierailija
28.07.2018 |

Ihan järkkyjä hintoja marjoilla. Tuo oli muovisessa rasiassa pakkasessa k-kaupassa. Ovat suomalaisia. Hirveen kallis ja jos perheessä monta niin noitahan pitäis ostaa monta rasiaa ja rahaa palais pelkkiin vadelmiin.

Ja toi yksi paketti vasta kattaa yhden henkilön marjatarpeet yhdelle päivälle.

Kommentit (44)

Vierailija
41/44 |
29.07.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

Onneks voin syödä sipsejä

Vierailija
42/44 |
29.07.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kiukkuinen kirjoitti:

Köyhille kaikki on kallista

Ja vain punikki käyttää noin paskoja sanontoja 😂

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
43/44 |
29.07.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

Villivadelma on paikkaa vaihtava eli satoa ei saa vuosikausia samasta paikasta. Hakkuuaukiot ja joutomaat voivat kasvaa vattua aikansa ennen kuin kasvavat umpeen.

Vierailija
44/44 |
29.07.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

Laiskoille pitäisi tuoda ilmaiseksi kaikki eteen.

Kaikki on halpaa mitä rahalla saa.

Sitten ollaan kusessa kun ei rahallakaan saa ruokaa.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi kaksi viisi