Ihanaa ku saatiin pitkästä aikaa kunnon helteet
Kommentit (7)
Kun en joutunut kesäksi töihin niin tämmöiset kelit. Helteistä nauttivien kannattaisi sposoroida mua niin kesät olisi oikeasti lämpimiä. En voi sille mitään että säät menee mielialani mukaan. Onnelliseksi tai edes tyytyväiseksi saa lahjoa rahalla, kukalla/lätkällä ja naiset seksillä. Kuten säistä näkee olen aikas tyytyväinen.
Niinpä! Ärsyttää vaan kun en ole lomalla ja viikonloput kun voisi ottaa aurinkoa, on tietysti mun tuurilla luvattu vain vesisadetta :( Näin tää aina menee.
Vihdoinkin kunnon kesä. Tai ainakin muutama viikko. Eihän kesä kauempaa yleensä kestäkään
Mä nautin myös. Pyöräillessä ja touhutessa tulee hiki, pari varapaitaa ja pyyhe laukussa auttavat, hiki valuu, ei anneta sen haitata.
Ei ole. Mua itkettää kun on niin kuuma.
Vierailija kirjoitti:
Mä nautin myös. Pyöräillessä ja touhutessa tulee hiki, pari varapaitaa ja pyyhe laukussa auttavat, hiki valuu, ei anneta sen haitata.
Näillä helteillä touhutessa tulee todella hiki. Muutenkin krapulapanoissa tällä iällä joskus miettii tuleeko orkku vai sydäri? Evvk koska elämää ei ole ilman seksiä.
"Helle".. juontuukohan tuo sanasta helvetti?