Vastakohdat vetävät puoleensa
oon 163 cm alle 50 kiloinen nainen ja koen puoleensavetäviksi semmoiset isot, ehkä jopa hieman vatsakkaat (ei nyt kuitenkaan todella ylipainoiset :D) nallekarhu-miehet. Huomaan, että usein jään tuijottelemaan tämmöisiä. Onko muilla vastaavanlaisia "heikkouksia"?
Kommentit (6)
Minä taas olen huomannut pääni kääntyvän, kun vastaan tulee joku itseäni muistuttava. Olen pitkä, hoikka suomalaisen maantienharmaakarvainen nainen ja kiinnostun yleensä itseni mittaisista eli ei mieheksi mitenkään pitkistä miehistä, joilla on hoikka varsi ja saman väriset, mielellään saman mittaisetkin hiukset kuin itselläni. Joskin parta ihanalla miehellä tulee olla ja sitä multa ei itseltäni löydy.
Vierailija kirjoitti:
Vatsakohdat vetävät puoleensa.
:D todellakin
-ap-
Kyllä! :D Vetovoima on molemminpuolista - minusta kiinnostuvat yleensä isokokoiset miehet. Haluavat kuulemma olla pienen ja siron tossun alla :D
Joo