Äitienpäivälahja
Olisko kellään mielessä hyviä sivustoja tai hyvää paitamallia mitä voisi tilata äidille/mummille että ehtisi ajoissa?
Äitiryhmässä oli tällainen linkki: https://teespring.com/maailman-mahtavin-aiti?tsmac=store&tsmic=mileston… Tykkäsin ite mallista eniten, mutten löytänyt mummi-versiota.
Tällaista katsoin kanssa https://www.spreadshirt.fi/%C3%A4itienp%C3%A4iv%C3%A4+t-paidat mut en löytäny vastaavaa mallia kuin ekassa.
Muita hyviä sivuja?
Kommentit (12)
Toi muki oli aika kiva <3 Pitänee harkita omalle äidille. Paitaa kun on niin vaikea löytää XXL koossa niin että istuu hyvin.
Osta ennemmin lempikukkiani.
T: Mummi
Ite tykkäsin mukista myös eniten. Pinkki on paras. Mut googlellahan noita vaihtoehtoja löytyy. Jos jotain tiettyä mallia hakee ni tietty vaikeampi.
Karvamatonen kirjoitti:
Ite tykkäsin mukista myös eniten. Pinkki on paras. Mut googlellahan noita vaihtoehtoja löytyy. Jos jotain tiettyä mallia hakee ni tietty vaikeampi.
Ekan muki oli kiva. Voi viedä töihin mukanaan eikä kukaan vie kuppia.
Äiti, mummi ja isomummi
Mä käyn keräämässä valkovuokot mettästä, se on aina riittänyt. Kortin voi väsätä itte.
Mielipiteitä on monia. Ite pidän paidasta. Löysin kyl tuolta ekasta mummi-paitojaki kun vähän kaivoi. Tokasta toi toinen vasemmalta miellytti eniten.
Mummi
Mulle kelpais tollanen punainen paita
Nojoo, kukatkin riittää, mut eipä paitakaan huono idea ole. Muuten on jo kaikkea niin en toivo mitään sälää.
Kammottavia nuo paidat, joissa lukee jotain. Osta enemmin vaikka huivi. Sen voi helposti hukata, jos ei pidä siitä.
Tästä paidasta tuli mieleen, että facebookissa törmäsin tälläiseen sivustoon,
https://teespring.com/stores/aidille-lahja-joka-koskettaa
Täältä näyttäisi löytyvän noita samoja paitoja usealla erilaisella nimi vaihtoehdolla. T-paitojen takaa näyttää löytyvän myös muitankin vaihtoehtoja esim. huppareita ja mukeja. Itse en niin noista T-paidoista innostunut, mutta tälläistä mummi mukia ajattelin harkita lahjaksi omalle äidilleni.
https://teespring.com/maailman_mahtavin_mummi?tsmac=store&tsmic=aidille…
Viestiä ekalle yritykselle Mummi-tekstistä?