5 minuuttia uutta Kupla-ohjelmaa tv4: ei pysty enää katsomaan yhtään!
Aivan järkyttävää shaibaa. Yleisökään ei jaksa nauraa joten "vitsailijat" nauraa itse yksin itselleen. Anni Hautala, Petelius ja Hirviniemi samassa ohjelmassa, ja "huippuvieraana" Anna Puu. Yöks.
Kommentit (47)
En kestä Anni Hautalaa hetkeäkään. Maailman ärsyttävin ihminen! 😣
Vierailija kirjoitti:
Tuo Anna Puu on ällöttävä.
Samaa mieltä! Harvoin kukaan ällöttää, mutta tuo muija on kyllä inhokki numero yksi.
Anna Puukin on nykyään liikaa joka paikassa. Kävis vaan keikoilla ja pysyis poissa televisiosta.
Vierailija kirjoitti:
Tuo Anna Puu on ällöttävä.
Kikattaa kippurassa omille jutuilleen vaikka kukaan muu ei niille naura...WT.
Vittuillaan kuolleille mummoille. Onpa hauskaa.
Anni Hautalakin vois pysyis vaan radiossa! Tai mielellään pois sieltäkin. Ihmeellinen kikattaja jolla ei oo ikinä mitän sanottavaa.
Miksi ne istuu tuo jättipöydän ääressä? Näyttää typerältä.
Veikkaan että tämä ohjelma on nyt koko television pohjanoteeraus. Yksikään juttu ei naurata minua eikä yleisöä, vai sönköttäjiä itseään.
Henkka on oikein ok, Hirviniemi on siinä ja siinä, mutta Hautalaa ja Peteliusta ei kuuntele kukaan.
Hyppösen ois kannattanut pysyä Hyvissä ja huonoissa uutisissa. Vaikka toisaalta Ketonen on siinä paljon parempi!
Mut tää vaikuttaa tosi tyhmältä ohjelmalta. Ei kestä tota Hautalaa.
Lyödäänkö vetoa että ensi viikon "huippuvieras" on Jannika B. Sitten joku tissimisseistä.
Jotkut vieraat eivät taida tajuta ettei naamaa kannattaisi näin paljoa kuluttaa televisiossa, voi olla haitaksi bisneksille. Kuten Anna Puu josta on tullut jo yliannos Voicessa.
Ei ole ilmeisti löytynyt sopivia lavasteita. Pöytätasoa tyhjänpanttina hehtaaritolkulla ja kilpailijan nököttää kahdella reunalla.
En tajua miks kanavapomot pyytää samoja tyyppejä ohjelmiin. En tiedä ketään joka tykkäis Anni Hautalasta ja silti se on kaikkialla. Ei Suomi nyt niin pieni maa oo.
Ennen sai kärsiä Pimiästä, nyt Hautalasta.
Vierailija kirjoitti:
Ei ole ilmeisti löytynyt sopivia lavasteita. Pöytätasoa tyhjänpanttina hehtaaritolkulla ja kilpailijan nököttää kahdella reunalla.
kilpailijat*
En oo siis ainoa joka on kyllästynyt Anna Puuhun (ja sen rumin vaatteisiin)
Hautala on toinen ällötys.
Miten toi Peteliuskin suostuu nykyään kaikkeen roskaan??!
Juontaja Henkka olisi ok mutta miksi on tällaiseseen ohjelmaan suostunut?