Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Onko K-kirjaimella väliä?

Vierailija
31.12.2017 |

Kyllä sillä pitkässä juoksussa on väliä. Miten muuten selität sen, että hyvin moni mies lähteekin lätkimään, kun nainen synnyttää muksun tai sen, että yksinhuoltajia käydään panemassa vain kerran ja sitten etsitään uusi kohde?

Omallekin kohdalle on pari aika väljää naista osunut ja ihme kyllä mälli lensi, mutta ehkäpä tilanne muuten oli niin kiihottava ja siksi sai lastin liikkeelle. Kumpaakin panin vain kerran enkä voisi kuvitellakaan enää koskevani kyseisiin tapauksiin.

Naisille voi helposti tulla harhakäsitys, että pillu on ihan hyvä juuri tuon takia, kun mies kuitenkin todennäköisesti laukeaa myös väljään toosaan.

Se minua ihmetyttää, että kun suomalaiset naiset eivät keskimäärin ole kauhean isoja, jos ajatellaan pituutta, niin mikä ihme ne pillut on tehnyt niin väljiksi, kun samankokoisilla ulkomaalaisilla taas on aivan toista luokkaa olevat kireät värkit? Runnotaanko ne jo kakarana ihan väljiksi vai mikä ihme on syynä?

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
31.12.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kyllä. Koolla on väliä.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla