Ääähhh, Sohvikset pilattu!!!!
Miks siihenkin pitää tunkea mukanokkelia pikkukikkeli turhajulkimoita!!!!! Jos haluan katsoa hampaatonta, vanhaa, kuolaansa tukehtuvaa, leuatonta fittupäätä niin menen notkumaan mielisairaalan tupakkapaikalle.
Pitäkää illan jaksonne! Ugh!
Kommentit (9)
Siellä on tänään "lisäsohviksia". Hjallis, Hynynen, Niina Lahtinen ym. PASKAA!
Mikä? Joku ohjelmako, en oo ikinä kuullutkaan!
Pitääkö tuon Niina Lahtisenkin tunkea joka paikkaan??
Mietitääs nyt oikein - hampaaton, vanha, kuolaansa tukehtuvaa, leuaton fittupää ja vielä kaiken lisäksi mukanokkela pikkukikkeli turhajulkimo. Keksiikö kukaan?
Vierailija kirjoitti:
Siellä on tänään "lisäsohviksia". Hjallis, Hynynen, Niina Lahtinen ym. PASKAA!
Mitä?!! nooooooooouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!
Vierailija kirjoitti:
Siellä on tänään "lisäsohviksia". Hjallis, Hynynen, Niina Lahtinen ym. PASKAA!
Mitäs aktuaalista VITTUA? Sohvisten paras puoli on ollut pullantuoksuinen lämpö ja kotikutoisuus, ei sen ole tarkoitus olla mikään käkättäjien viihdeohjelma. Siis ei kyllä kiinnosta pätkääkään, miten joku julkkis reagoi tv-ohjelmiin, kun ei se ole Shovisten pointti?? Tehkööt oman ohjelman, jossa on studioyleisö, ja kutsuvieraat vääntää hassuja ilmeitä Kymmenen uutisten tahtiin. Ei kiinnosta.
Hynynen istuu takuuvarmasti pierukalsareissaan ja imee "kossua" pullosta, Perankoski räkättää baariruusuna vieressä.
Tosi aitoa.....plaaaaahhh. Harkimot istuu jäykät kaulassa kokkarekanki persiissä ja miettii näkyykö kultakellot kameroihin. Mille ne osaa nauraa; yh-äidin hautajaisille?!
Lahtisen pirikinkereihin en puutu.
Mitä ketä häh?