Masturbointi
Hei kaikki sinkkutoverit, naiset ja miehet ja miksei varatutkin. Kyselisin että masturboitteko paljon? Itse masturboin kai todella paljon (n. Joka päivä väh.3kertaa). Joskus jopa otan asiakseni masturboida mahdollisimman monta kertaa päivässa (ennätys on 8, mikä teidän?). Eikä kyse ole siitä ettenkö saisi seksiäkin, useimmiten baarista joku nainen mukaan lähtee.
Kommentit (6)
Oho! Aika hienoo. Harmittaa kun me miehet, tai ainakin mä, tarvitaan tuota palautumisaikaa. Tänään taitaa kyllä ennätys rikkoontua. Nyt viides kerta jo menossa :)
Jos aikaa on niin 5 kertaa päivässä.Mutta jos ei aika riitä niin täytyy tyytyä vähempään.Minulla se menee niin että oleskelen aina alastomana,käytän liukuvoidetta kun silloin se tuntuu paremmalta ja kun samaan aikaan on perseessä joku seksilelu kuten vibraattori,anaalitappi tai anaalihelmet,niin se vasta hyvää tekeekin.Ja tietysti siemensyöksy suuhun tai kasvoille.
Maksimissaan pari-kolme kertaa on vuorokauden sisään tullut. Yleensä jää yhteen tai poikkeustilanteessa kahteen kertaan vuorokaudessa. Välillä voi mennä viikko-parikin ettei ole mitään haluja ja sitten nivusissa alkaa tuntua siltä että olisi aika tyhjentää kivekset. Tyydyttelen himojeni mukaan.
Kerta per päivä, joskus kaksi kertaa ja viikon aikana 7-10 kertaa. Sit voikin mennä useita päiviä ilman muttei varmaan koskaan edes viikkoa, ehkä max 3-4 päivää. Välillä liukkarilla ja välillä tappi pyllyssä, mut aina pornoa katsellen. Wife, amateur, gay, shemale, masturbation, assfuck..., anything!
M 32, single
Yleensä 2-3 kertaa päivässä. Ennätys on varmaan jotain 30-40 orgasmia kolmessa tunnissa. Ihan hirveesti panetti ja niitä orkkuja vaan tuli ja tuli. Lisäksi minulla on pari vakituista seksikumppania.
T. Nainen