Mies leikkasi yöllä hiukseni!
Elämäni on romahtanut. Eilen tähän aikaan kaikki oli vielä normaalisti ja minulla oli pitkät hiukset. Illalla riitelimme miehen kanssa kävimme riidoissa nukkumaan. Aihe oli arka, mutta ei siitä sen enempää. Aamulla heräsin kummalliseen tunteeseen. Mies oli yöllä leikanut hiukseni!!! Lähdin aamulla kotoa vanhempieni luokse ja sain onneksi kampaajalle ajan, joka siisti hiuksiani, mutta pituutta hän ei niihin saanut. Mies pyytelee anteeksi, mutta en voi antaa anteeksi. Tämä oli tässä. En pysty nyt ajattelemaan selkeästi, olimme sentään melkein kuusi vuotta yhdessä. Onko teistä normaalia käytöstä? Ja huom., me emme ole enää mitään teinejä!
Kommentit (15)
Haasta oikeuteen pahoinpitelystä, oppiipahan olemaan mokoma mieslapsi.
Joo, ei ole normaalia todellakaan. Tervepäinen ei noin käyttäydy. Vaihtoon!
Kouvolatukka hyi vittu.
Onpa harvinaisen paska provo.
Seuraavan kerran värjätään sitten vielä räväcäksi
Zinc
Juokse vielä kun voit. Jos suuttuu oikeasti vielä jostakin, niin onko henkesi silloin vaarassa? Onneksi sait tälläisen varoitusmerkin nyt.
Ihan oikeesti. Monen painajainen, tämä on provo. Painajaisprovo.
Ei hitto, miten surkeita provoja tänään tehtaillaan.
Tuollainen on mielisairas, ja tuo oli rikoslainmukaan rankaistava teko. Ilmoitus poliisille. Äläkä palaa yhteen. Seuraavalla kerralla voi vaikka tappaa kun nukut.
Kiitos ap:lle ikisinkkuuden ihanuuden muistuttamisesta.
Olisin itse maksanut potut pottuina. Olisi mies saanut aamulla elämänsä yllätyksen :D
Joo. Nää provot huomaa siitäkin että mitään vastauksia ei enään aloittajalta tule. Ja niimpä tietenkin, heti samana päivänä pääsit ja menit kampaajalle. Mahdollista kyllä mutta tuskin näin oikeassa elämässä menisi. Lisäksi olisit selitellyt asiaa enemmän. Ei mene läpi tämä.
No onneksi ei puhkonut silmiä.