Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

En kostu juurikaan edes kiihottuneena. Muita?

Vierailija
09.08.2017 |

Satuin lukemaan jotain keskustelua, jossa moni nainen kertoi kostuvansa helposti, on pikkarit märkänä jne. Minä en kostu juurikaan, vaikka olisin todella kiihottunut... Kostun lähinnä siinä vaiheessa, jos sormetetaan. Esimerkiksi pelkkä klitoriksen stimulointi ei aiheuta juuri lainkaan kostumista. Sittenkin, kun kostun, ei se välttämättä "pysy yllä", eli saatan taas kuivua nopeasti.

Näin on ollut niin kauan kuin muistan. Olen nyt 25-vuotias.

Muilla vastaavaa? Oletteko löytäneet jotain keinoa tähän? Liukkari toki seksin aikana, mutta jos mietitään ihan luonnollisia keinoja... Liukkariakaan en yleensä tarvitse, sen verran paikat kostuvat mekaanisesta kosketuksesta kuitenkin.

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
09.08.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mä oon aseksuaali enkä juurikaan kiihotu. Mikä on hyvä asia, koska voin keskittyä elämässäni rauhassa muihin asioihin kuin seksiin. Se on älyttömän vapauttavaa.

Vierailija
2/3 |
09.08.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

En mäkään vaikka kiihottuisinkin.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
09.08.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

En mäkään.. kiitos e-pillereiden :(

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme seitsemän neljä