Onko sinulle joskus käynyt ihan oikeasti niin että miehen vieressä "mennyt pikkarit vaihtoon" vaikka ei seksuaalista
Vaikka ei seksuaalista tapahtunutkaan ainakaan vielä.
Kommentit (9)
Ei...kerran kyllä meinas lirahtaa pisut housuun kun oli kaamee hätä ja yks tyyppi vaan jaaritti ja jaaritti..lasketaanko se?
Vierailija kirjoitti:
Ei...kerran kyllä meinas lirahtaa pisut housuun kun oli kaamee hätä ja yks tyyppi vaan jaaritti ja jaaritti..lasketaanko se?
Ei lasketa.
Kyllähän sitä voi käydä kuumana tyyppiin, jonka kanssa ei ole tapahtunut mitään eikä välttämättä tule tapahtumaankaan. Monesti koettu.
Jos "pikkarit ei menisi vaihtoon" tyypin lähellä ennen minkään seksuaalisen tapahtumista, mitään seksuaalista tuskin tulisi tapahtumaankaan.
Kerran mulla kastui housut pelkästään kun juttelin sen miehen kanssa. Sillä oli jumalainen ääni. Mika nimeltään ja asui pitskussa silloin joskus. Hurmaava mies ja pääsin sänkyynkin hänen kanssaan
Kyllä.
Kyllä me naisetkin tunnemme himoa miestä kohtaan, varsinkin aikuisena, kypsänä ja naiseutensa löytäneenä keski-ikäisenä naisena.
Kyllä on himottanut mies niin, että pelkäsin sen kasvoilta näkyvän. Oli pelottavaa, siksi etten paljastu. Toisaalta huvitti asia, kun mietin mitä kaikkea rietastelua olisin halunut ko. Miehen kanssa tehdä, että ei mies tiennyt mitään kaikista niistä riettaista haaveista,
Toisaalta oli myös piinaavaa. Naisena on vaikea sietää seksuaalista kiihottumista, jota ei pääse purkamaan välittömästi. Se panetuksen tunne ei ole mikään kiva juttu jos helpotusta ei ole heti tiedossa.
Ei