Mistä johtuu vahva halu pissata jonnekin muualle kuin wc-pyttyyn?
Olen jo useiden kuukausien ajan alkanut nauttia pissaamisesta muualle kuin wc-pyttyyn.
Työpaikalla minun on usein pakottava tarve pissata roskikseen, kotona taas tekisi mieli pissata inkontinenssi-suojaan, lavuaariin ja jopa lattialle. Suihkuun kyllä pissaankin.
En tajua mikä minua vaivaa. Osaako joku sanoa mistä tällainen johtuu/voisi johtua? :(
Kommentit (9)
No onko sulla kenties päässä jotain ongelmia?
No mun ex-miehen veljen mielestä oli ok kusta vuokrakämpän vaatehuoneen nurkkaan, koska sieltä oli lamppu palanut jo heti vuokrasuhteen alussa!!! Tämä oli siis hänestä kosto vuokranantajalle. Eipä ois hänellä ollu rahasta kiinni uuden lampun osto. Tollasia ihmekostajia koko suku, siksi miehenikin on ex. Eli kyssäriisi mikä tämän aiheuttaa en kyllä osaa vastata, ilmeisesti motiivisi ei ole ylläkuvatun kaltainen?
Kusen välillä päälleni koska fetissi.
Ap, kokeilepa pissata kertakäyttömukiin. Ihan parasta! Oikeasti :)
Olet löytänyt itsestäsi pissafetisistin. Minä olen pissannut kaikkialle, vaikka se muna jäykkänä hankalaa onkin. Paras oli ehkä parvekkeelta alas kevyen liikenteen väylälle. Toki su-ma-yönä ettei olisi hirveästi ihmisiä liikkellä.
Ehkä niille on pidetty liian kovia pottasulkeisia taaperona, tai jotain semmoista.
Halu leikkiä pissalla on osoitus häiriityneisyydestä ja parversiosta.
Yleisissä vessoissa minä kusen lavuaariin koska yleisissä vessoissa en halua istua wc-istuimelle. Lavuaari on korkealla jolloin pissa ei roisku. Toki huuhtelen sen hyvin. Kotona pissaan istuen. Olen mies, enkä ole koskaan oppinut kusemaan seisten ilman, että roiskuu ympäriinsä. Joku ongelma varmaankin virtsaputken anatomiassa. Urinaalia en voi käyttää ujon pissan takia.
Jos vessanpytty on likainen.