Mistä 48v nainen löytäisi miehen Tampereella?
Olen eronnut ja ok näköinen. Mistä kannattaisi kesällä etsiä kun palaan taas kotimaahan?
Onko joku Tampereella joku paikka suosittu omassa ikäluokassani?
Kommentit (8)
Vierailija kirjoitti:
Tuu tänään stadiin niin saat munaa multa. Milffit kiihottavat minua.
No kuule en oo munan tarpeessa vaan parisuhdetta etsimässä, kunhan täältä ulkomailta vapaudun työprojektista.
Mutta osaisko joku muu vinkata jotain mestoja? En oo sitä tyyppiä, että menisin johonkin tindereihin aikaani tuhlaamaan. Ap.
Mihin tarkoitukseen haluat sen miehen? Parisuhteeseen vai "yhden yön juttuun"?
Onhan noita ravintoloita pilvin pimein mistä taatusti saa irtoseuraa mutta jos vakavampaa etsit niin kannattanee etsiä sellainen jonka kanssa oikeasti viihtyy/on yhdistäviä tekijöitä eli omien harratsustesi parista. On se sitten liikuntaa, taidenäyttelyitä, ihan mitä tahansa.
Parisuhteeseen haluaisin. Kyllähän noita yhdenyön juttuja löytäisi varmaan mistä vaan jos olisi kiinnostunut. Oon sen verran vanhanaikainen että ei kiitos sellaisille. No ehkäpä netistä vois löytää? Vaikea ero pitkästä parisuhteesta takana ja toipumisaika taitaa olla jo riittävä. Ap.
Poistin huvikseni Tinderistäni ikärajoituksen ja 30+ naisia olisi tullut 20-30 parikseni jos olisin painanut itse sydäntä. Aika yllättävää, että vanhemmat naiset ovat minusta noinkin kiinnostuneita.
M28
Kokeile mustamakkarajonoa, siellä paljon miehiä. Sitten vaan sanot kaverille, eettä nyt kun on mustat vedetty suuhun, miten olis jos sais ihan perustamperelaista jälkiruokaseksiä.
Paapan kapakassa meidän ikäiset käy. Jos haluaa tanssimaan, osoite on nightclub tähti paapan kanssa samassa rakennuksessa, ylhäällä entisessä hämeensillassa.
Kesällä on myös kaupunkifestivaaleja, ja väkeä käy keskustorin teltalla keikoilla rennolla lomafiiliksellä
Apu on sinulle lähempänä kuin arvaatkaan!
Kun reippaasti nyt askeleesi käy kohti vokkia, niin löytyy sieltä sulle murjaaneita monta, jotka sua tahtoo tökkiä.
Sponsored by Suomen veronmaksajat.
Tuu tänään stadiin niin saat munaa multa. Milffit kiihottavat minua.