tämä on teille lihavat naiset.
olen mies ja saan mielestäni päivittäin kuulla miten läskejä te naiset mielestänne olette. Tokiteitä on eri kokoisia mutta minusta naiset jotka ovat pulskia isone rintoineen ja leveine perseinenne ja jenkka kahvat tiukkojen farkkujen vyötäröllä. Juuri paksut reidet lyhyen hameen kanssa ovat niin kiihoittavat jos niiden omistaja istuu metrossa sinua vastapäätä, ja niinkuin tiedätte vaivoin pystytte siveästi istumaan koko aikaa. silloin tällöin tahattomia vilautuksia tai vaatteina leggarit ja pillun vakoa myötäillen "peittävät"ihanan leveän peräsi. te olette seksikkyyden ja kiihoittavuutenne vuoksi rakkauden jumalattaria. Teidän ei tarvitse korostaa mitään kehossanne. sillä kaikki muotonne näkyvät hyvin suuri kaulaaukko tiukat rinsikat joista rintanne tulevat kauniisti esille.Ikäänkuin vahingossa aivan kuin ne tiukat farkut jotka ovat haaruksista haalistuneet ja painuvat syvälle pillun vakoonne ym.ym. laihat luisevat naiset on rumia. pulskilla naisilla on myös pulskat pillut jotka ovat omien kokemusteni myötä myös tiukempia kuin laihoilla.
Kommentit (4)
TV:ssä näkyy miehiä, jotka syöttävät jo alkuaankin ylipainoisen naisen muodottomaksi ja avuttomaksi sänkypotilaaksi. On siinä seksikkyys kaukana, kun iho venyy hirveästi ja jalat ovat täynnä kymmenien kilojen lymfadeema-palloja, joten kävely ei onnistu; jos muutenkaan - kun ylipainoa on jo satakin kiloja. Sitten itketään huonoa oloa.
Yli sadankin kilon paino on jo todella sairasta, joten älä edes yllytä ketään lihottamaan tai olemaan lihava. Tuo on äärimmäistä itsekkyyttä.
en tarkoittanutkaan mitään sairasta perverssiota lihaviin vaan yksinkertaisesti hieman pyöreät naiset ovat mielestäni enemmän naisellisia kuin nää lankkuperäiset hoikkeliinit.itseni mielestä pehmeys rehevät muodot ovat vaan aisteihin halaamis ja "kourimis"haluja lisääviä juttuja. vai voiko joku sanoa hiekkarannalla aurinkoa ttiukoissa uikkareissa ottavaa rehevää naista rumaksi?
No tähän on hienoa päättää tämä päivä ja vetäytyä unten maille. Rehevä mutta ei lihava riisuu loputkin verhonsa ja peittelee alastoman ihanuutensa untuvin. Hyvää yötä <3