Ehdotin naiselle seksiä, hän sanoi "tuota et sitten työnnä syvälle"
Baarista iskemäni nainen sanoi noin. Tuntui vähän hölmöltä kun en saanut lupaa laittaa kunnolla sisään, mutta sillä sitten tietysti mentiin. Penikseni ei edes ole mitenkään kamalan iso, n. 17cm.
Kommentit (5)
Kyllä aiheuttaa kipua, mutta pisteet siitä että kunnioitat naisen toivetta etkä väkisin survo sisään.
Minun i*lam mieheni ei uskonut kietoa vaan teki väkisin. Ei enää ikinä...
No kyllä tuo aika iso on, ja kokoa pahempi asia on se kun joku valopää alkaa paukuttamaan tollasta ilman mitään lämmittelyä ihan täysillä jne.
Varmaan halusi vaan tuoda julki että olethan varovainen, mies kun ei vaan voi tajuta kuinka epämiellyttävältä se tuntuu.
Eli Ap on ollut tasan oman nautintonsa perässä ja alkanut painaa kun kani, naiseen on sattunut ja on sanonut asiasta, nyt Ap syyttelee naista täällä.
Tuo oikeasti keskimääräistä suurempi ja minulla aiheuttaisi melkoista kipua. Olen kokeillut kerran enkä toiste sitä tee. Mies loukkaantui ja sanoi että eihän tämä edes ole mikään iso.