Onko muita, jotka itse asiassa nauttivat kun viisaudenhammas revitään irti?
Minulta revittiin eilen pihdeillä viisaudenhammas. Illalla yllätin itseni ajattelemassa jopa vähän "kaiholla" sitä operaatiota! Ensin ei saatu otetta, koska oli niin laho, mutta sitten muutaman minuutin kunnon runtelun jälkeen tarttui pihteihin ja irtosi. Kun näin hampaan, minut valtasi samanlainen helpotuksen tunne kuin silloin, kun oikein kypsä finni purskahtaa ulos kauniisti kokonaisena.
Olenko häiriintynyt, vai onko muitakin hammaslääkärin penkissä nautiskelijoita? :D
Kommentit (8)
Joillekin on oikein miellyttävä tuo viisaudenhampaan poisto. Voi vastata ihan orgasmia.
Monet hammaslääkärit nauttivat siitä.
Eilen revitty? Älähän ihan vielä ilakoi, kuulemma pahimmat kivut on muutaman päivän päästä.
Minustakin on oikeastaan aika kivaa, kun hampaita revitään. Tietenkin puudutuksessa. Siinä on jotain mielihyvää aiheuttavaa, kun sitä hammasta nitkutetaan irti. Harmi, että puudutuksen loputtua sattuu aika ikävästi.
Onhan se mahtava tunne, varsinkin jos viisaudenhammas on aiheuttanut tuskia ja sitten kun siitä viimein pääsee eroon... aaahhhh. Ei haittaa vaikka itse poistostakin tulee särkyä, kun tietää että on päässyt jo hampaasta eroon.
Katso leffa "Pieni kauhukauppa" (Little Shop of Horrors). Siinä on kohtaus, kun tyyppi menee hammaslääkäriin ja se tosissaan nauttii siitä tilanteesta. :)
No eipä muuten, mutta jos on ollut hankalaa sen hampaan kanssa pitkään, kipuja ja tulehduksia, niin siinä mielessä on helpottavaa, muuten ei.
Niin, olisipa enemmänkin noita viisaudenhampaita mitä poistella, on kyllä ihan mahtava operaatio, varsinkin kun juuret on sadassa solmussa leuassa kiinni.