Saan tyydytystä siitä, kun torjun miehen baarissa
Sitten mietin tuleeko hän kirjoittamaan tänne siitä, miten tavismies ei saa naista :D
Kommentit (10)
En mä miehiä vihaa, en vaan jaksa jutella tuntemattomien kanssa baarissa :D
Ap
Miksi edes käyt baareissa? Eikö olisi helpompaa vain ostaa vodkapullo kotiin?
Oletko muuten tunnekylmä ihminen? En nyt mitenkään tuomitse, mutta kiinnostaisi tietää mistä tällainen johtuu? Toivoisin, että olisin itse parempi torjumaan miehiä. Torjumisesta tulee jotenkin aina vähän huono omatunto, varsinkin, jos mies on todella mukava. Olen kyllä muutenkin turhan empaattinen ja kiltti, joskin tarpeen tullen (esim. todella limaiset iskuyritykset) osaan antaa jämäkästi pakit.
Haluan käydä pitämässä kavereiden kanssa hauskaa ja tanssimassa! Tykkään siitä kun musiikki soi lujaa ja tuntee sen bassonjytkeen kropassa.
Ja en mielestäni en ole tunnekylmä. Välitän läheisistäni valtavasti ja olen todella lojaali. Toosaa vonkaavat miehet vaan ärsyttää, miten ne ees kuvittelee, että lähtisin niiden mukaan panemaan? :D
Ap
No kuule et todellakaan ole ainoa.
Mä olen yhden kerran torjunut naisen joka ehdotti aika suoraan seksiä. Tämä säpsähti kuin olisi saanut avarin naamaansa. Katsoi pitkään ja sai kunnon tiltin. Huusi ihan hulluna , haukkui mut homoksi ja vaikka miksi.
Tämä nainen ei kestänyt yhtään kieltäytymistäni. Portsarit joutui kahdestaan viemään tämän ulos. Riehui siinä vielä sen verran että sai vuoden porttikiellon.
Vaikka muna kritisoi älyttömästi seksistä kieltäytymistä niin olihan se tilanne näkemisen arvoinen. En kyllä etukäteen olisi arvannut moista reaktiota.
Vierailija kirjoitti:
Miksi edes käyt baareissa? Eikö olisi helpompaa vain ostaa vodkapullo kotiin?
naiset nauttivat huomiosta oli se sitten iskuyritykset tai tykkäykset instagramissa ja facebookissa.
Mikä muuten lasketaan torjumiseksi?
Jos mies istuu viereen ja kysyy suoraan p*llua, onko torjumista, jos sanoo ettei saa, mutta muuten kuitenkin on ystävällinen ja vastaa sen juttuihin. Eli ei häädä sitä pois eikä itse käänny eri suuntaan, mutta sanoo selvästi, ettei anna p*llua.
N 25
Eikä?! Mulla ihan sama mutta teen sitä siksi että vihaan miehiä. (no en ihan kaikkia mutta 99,9%miehistä)
N25