Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Mun esimieheni kutsuu mua AINA tytöksi, vaikka olen

Vierailija
15.03.2006 |

29-vuotias. Olen vastavalmistunut ja siis suhteessa nuori verrattuna pomooni, mutta silti. Työyhteisömme on naisvaltainen, ainoastaan tämä esimiehemme on mies. Hipooko tämä teistä mauttomuuden rajoja?

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
15.03.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

niinkuin pomosi haluaisi vähätellä sun kykyjä

Vierailija
2/4 |
15.03.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mä en saa koskaan vastuuta.. jos otan homman hoitaakseni, hän haluaa tarkastaa sen henkilökohtaisesti tai värvää jonkun muun tarkastamaan hommani.. jos onnistun pikkuasiassa, hän saattaa yltiöpäisesti hokea " Hyvä tyttö, reipas tyttö" .. lisäksi hän on päättänyt jättää minut palkkaamatta koeajan jälkeen. Että semmosta.. kiva loukkaus kun työkaverit saa kiitosta ja arvostusta ja mä pelkät tytöttelyt.



ap

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
15.03.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vierailija:


lisäksi hän on päättänyt jättää minut palkkaamatta koeajan jälkeen.

Vierailija
4/4 |
15.03.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Arvostuksen saa kun sen ansaitsee. Tyttö minäkin olin vuosikaudet, mutta itsetuntoni ei siitä kärsinyt. Tein työni hyvin ja sain lisää varmuutta.



Nyt olisin suorastaan iloinen jos joku sanoisi tytöksi ;) Ikää siis jo 34 vuotta...

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kahdeksan yhdeksän kahdeksan