Mies ja nainen
Mies jättää vaimon koska vaimo ei halua tarpeeksi seksiä--> Mies on sovinisti sika
Vaimo jättää miehen koska mies ei halua tarpeeksi seksiä--> Vaimo on vahva ja itsenäinen nainen
2/5 nainen saa 4/5 miehiä
2/5 mies ei saa ketään
Nainen itkee = Hyvää ja rohkeaa näyttää tunteensa
Mies itkee= Säälittävä nössö
Hyvännäköinen nainen = Ei syö kuin sika, pitää ihostaan huolta
Hyvännäköinen mies = Käy salilla 3x viikko, on pitkä, pitää huolta ihostaan, syö tarkasti, on rikas niin että näkyy
Miehellä pieni muna: Hahaha vitun minimuna!
Naisella iso pillu: Ei ole kuin pieniä kyrpiä, vitun nysäkulli.
Kommentit (5)
Olipa tarkasti lajiteltu, mutta erittäin totuudenmukaisesti kyllä , juuri noin se on.
Tuohan kertoo vain siitä, että naiset nähdään heikkoina ja suojeltavina, jotka tarvitsevat tukea ja kannustusta. Miehet taas nähdään vahvoina, jotka kestävät vähän kovempaa kohtelua sekä heidän pärjäämistään pidetään itsestäänselvyytenä.
1. Lueppa huviksesi joskus kommenteja "uutisissa" joissa tällaisista kerrotaan, saatat muuttaa mielesi.
2. 1/5 mieskin saa jos on tarpeeksi itseluottamusta. Nähty aivan liian monta kertaa.. plus rumakin mies voi olla haluttu rahalla, mites ruma nainen?
3. Ilmeisesti tämän takia sitten itkeviä miehiä pidetään niin tehokkaana tunnekeinona ja esim. elokuva joka saa miehetkin itkemään on kehuttu
4. En tee mitään näistä mutta on minua komeaksikin haukuttu. Naisella tulee listaamiesi lisäksi olla isot rinnat, tiimalasi, hyvä peppu ja haluaa lapsia
5. Usko huviksesi, että kyllä miesporukoissa nauretaan iso pilluisille naisille. Onko termi messuhalli tuttu? Ylipäätään myytti isomman paremmuudesta tulee lähinnä miesten puolelta, koska naisia liian isot yleensä lähinnä sattuu.
Just näin :-D