Ei se Terrykään aivan fiksuja puhu
"Aion pitää fanit täysin ajan tasalla henkilökohtaisesta elämästäni ja siitä, kenen kanssa seurustelen. He ovat ensimmäisiä, jotka saavat tietää siitä. Kuuluisuus on valtavaa, mutta se kuuluu työhöni, ja haluan ottaa sen ."
http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-2000005011539.html
Hölmö on jos aikaa pälättää suhteistaan kuten Saara. Jos ei sano noin vaan rauhoittaakseen niitä homoepäilyjä.
Kommentit (5)
Vierailija kirjoitti:
Ei noita ketään enää puolen vuoden kuluttua kukaan muista. Saara palaa Järvenpäähän kotoilemaan ikifaninsa kainalossa ja Matt menee minne menee.
Meri sabotoi Saaran uraa siihen malliin, että ei mene puolta vuottakaan, kun pääsevät Jäkeen kotoilemaan. Harmi, sillä Saaralla olisi voinut olla mahdollisuuksia, mutta ilman Meriä ja hänen “neuvojaan”.
Terry sanoi noin vain yhdestä syystä: naamioidakseen sen tosiasian, että muutti juuri yhteen poikaystävänsä kanssa.
Joo, aika hölmöinä pidän näitä jotka ite vuotaa heti suhteistaan julkisuuteen jo seurustelutasolla. Toki kuuluisimpien suhteet paljastuu muutenkin usein paparazzien takia. Ehkä tosiaan sano tuon, ennen kuin nää fanien homoromanssihaaveilut karkaa käsistä.
Kauan meni kun Meri vedetty mukaan. Chillatkaa pliis..
Ei noita ketään enää puolen vuoden kuluttua kukaan muista. Saara palaa Järvenpäähän kotoilemaan ikifaninsa kainalossa ja Matt menee minne menee.